Ana Sayfa ›› Hakkımızda


Hakkımızda

Kuruluş ve tarihçe: Logos Yayıncılık 1986 yılında kurulmuş ve günümüze kadar sadece tıp yayıncılığı yaparak alanında uzmanlaşmış bir yayıncılık şirketidir. 1989 senesinden itibaren uluslararası saygın medikal yayıncılık firmaları ile işbirliği yaparak Türk Tıp camiasına çeşitli kitaplar kazandırmış bilimsel ve akademik çalışmalara destek olmuştur.

Günümüzde akademik alandaki kitap ve süreli yayınların gerek elektronik gerekse basılı yayıncılığını profesyonel bir anlayışla devam ettirmektedir. Öncelikli amacımız hizmet verdiğimiz dergilerimizi uluslararası standartlara ulaştırmak, dergilerin etki faktörlerini arttırmak ve popüler veri tabanlarında dizinlenebilmesini sağlamaktır.

Misyonumuz etik bir anlayışla, Türkiye’deki tıp yayıncılığı alanın genişlemesine katkıda bulunarak, güncel ve sürekli bir iletişim platformu yaratmaktır. Bu doğrultuda, uluslararası yayıncılık firmalarıyla, ilaç firmalarıyla, çeşitli tıbbi derneklerle ve sağlık sektöründeki diğer yan kuruluşlarla ortak çalışmalar yapılmaktadır.

 

Logos Tıp Yayıncılığı
Yildiz Posta Cad. Sinan Apt. No:36
D.66-67 Gayrettepe 34349 Istanbul
  (212) 288 0541
(212) 288 5022
  E-mail
logos@logos.com.tr
  Google Maps için tıklayın